Náš príbeh


Letné kúpalisko sa nachádza v obci Cífer, presnejšie v jeho miestnej časti Pác, podľa ktorej je pomenované aj kúpalisko. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi, ako aj milovníkov kúpania sa v srdci prírody a pod letnou oblohou.

Cíferské kúpalisko prechádza postupnou modernizáciou a počas letnej sezóny je pre návštevníkov k dispozícii 25-metrový plavecký bazén a malý bazén pre deti. Na čistotu vody je prísne dohliadané, aj preto sa kúpalisko môže pýšiť skutočne krištáľovou vodou, ktorá dosahuje príjemnú teplotu.

Slnečné lúče si môžete vychutnávať na upravenom anglickom trávniku alebo si za menší poplatok vypožičať ležadlá.

Okrem plávania sa môžete povenovať aj rôznorodým športovým aktivitám. V areáli sa nachádzajú dva tenisové kurty, dve beach volejbalové ihriská, basketbalové ihrisko, minigolf či stolný tenis.

Deti sa môžu pohrať na priestrannom detskom ihrisku, ktoré je vybavené hojdačkami, kolotočmi preliezkami, šmykľavkami, trampolínou a veľkým stanom s hračkami.

Najesť sa môžete v reštaurácií s denným menu alebo v stánkoch s rýchlym občerstvením, kde už tradične nájdete hranolky, hot-dog, kebab, nanuky a chladené nápoje.


Napísali o nás

Letné kúpalisko Cífer - Pác


Letné kúpalisko v Cíferi je ideálnym miestom pre rodiny s menšími deťmi. V peknom udržiavanom areáli sú k dispozícii dva bazény s krištáľovo čistou vodou, ktorá nie je studená. Deti sa môžu vyšantiť na pieskovisku, hojdačkách, veľkej trampolíne, v stane s hračkami či na preliezačkách. Dospelí návštevníci môžu využiť tenisové alebo volejbalové kurty, basketbalové ihrisko a pingpongový stôl. Súčasťou areálu je reštaurácia aj rýchle občerstvenie. K prednostiam kúpaliska patrí rozľahlá trávnatá plocha s dostatkom miesta na opaľovanie a relaxáciu.

TASR , 1. júna 2014 15:50

https://www.teraz.sk/regiony/letne-kupaliska-zapadne-slovensko/86442-clanok.html